Karrier2019-02-04T08:03:54+00:00

Csapatmunka és fejlődés

A Pentatrade a hazai középvállalatok vezető, innovatív tanácsadója a digitális transzformáció területén. Csapatunk bővítése az egyik stratégiai célunk! Folyamatosan várunk új munkatársakat győri irodánkba.

Aktuális álláslehetőségek

A Pentatrade Kft. kreatív, önálló gondolatokkal rendelkező és azokat megvalósító junior front-end fejlesztő munkatársat keres.

Amit kínálunk: változatos munka, innovatív légkör, fejlődési lehetőség, továbbtanulás támogatása

Elvárások:

  • HTML5, CSS3 (SCSS), Javascript (EcmaScript6 is) átfogó és magabiztos ismerete
  • AngularJS SPA keretrendszerben szerzett tapasztalatok
  • Angular (2-7) ismeret előny (a jövőben erre szeretnénk átállni a JS-ről)
  • NPM, NPM scriptek, SystemJs Loader, WebPack ismerete előny
  • Angularjs-el együttműködő Unit Test keretrendszerek ismerete előny (Jasmine)
  • 1 vagy több év gyakorlat

Munkavégzés helye Győr

Feladatok

  • Termék menedzser támogatása az üzleti igények felmérésénél, értelmezésénél
  • A projektek során együttműködés a fejlesztőkkel, munkájuk támogatása
  • BI rendszerek paraméterezése az üzleti igények alapján
  • Egyedi fejlesztésű rendszerek tesztelése a rendszerterv alapján
  • Új rendszerek és funkciók bevezetésének támogatása

Elvárások

  • SQL nyelv ismerete
  • adatbázis kezelés ismerete
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • precíz, alapos, önálló munkavégzés

Előny

  • rendszertervezési ismeretek
  • BI eszközök ismerete
  • tesztelési módszertanok ismerete
  • gazdasági ismeretek
  • szoftverfejlesztői ismeretek

Feladatok:

A német CAS AG vállalatcsoport piacvezető genesisWorld CRM rendszer paraméterezésének, integrációjának és bevezetésének támogatása fejlesztői szinten:

  • a CRM rendszer alapos megismerése adatbázis szinten (MSSQL)
  • integrálás egyéb vállalati megoldásokhoz (ERP, DMS)
  • integrálás egyéb web alkalmazásokhoz (webshopok, marketing eszközök)
  • új egyedi funkciók fejlesztése.

Elvárások:

  • HTML5, CSS3 (SCSS), Javascript (EcmaScript6 is) ismerete,
  • SQL alapú adatbázisok és eljárások alapos ismerete,
  • C# programozási nyelv ismerete
  • jártasság objektum-orientált fejlesztésben, tervezésben,
  • angol nyelv középszintű szakmai ismerete (B1),
  • tanulmányai végén járó hallgató,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • C#-ban és JavaScriptben szerzett tapasztalat
  • REST, SOAP API ismeretek
  • Vállalati piaci környezetben szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudás (C1)
  • CRM rendszerek alapszintű ismerete
  • BSc diploma

Amit kínálunk

  • Kis vállalati környezet
  • Fiatal csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • HomeOffice lehetőség
  • Szakmai támogatás és képzések
  • Fejlődési lehetőség a vállalati üzleti megoldások területén.
  • Versenyképes bérezés
  • Tanulás melletti munkavégzés támogatása

Feladatok

  • ERP rendszerek paraméterezése az üzleti igények alapján

Elvárások

  • angol vagy olasz nyelv ismerete

Előny

  • rendszerszervezési ismeretek
  • ERP eszközök ismerete
  • termelési ismeretek
  • logisztikai ismeretek

Gyakornoki programunk

    • Készítsd cégünknél a diplomádat, szakdolgozatodat
    • A gyakornoki program végén állásajánlatot kínálunk a legjobbaknak
    • Ösztöndíj lehetőség
    • Vizsgaidőszak támogatása

Szeretnél a csapatunk tagja lenni? További információra van szükséged?

Vedd fel velünk a kapcsolatot és töltsd fel önéletrajzodat!